Pune, Maharashtra
GST No. 27ABAFA7263J1ZC
Call 08047528670 78% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Packaging Size | 5 Kg |
| Usage/Application | Construction |
| Joint Width | Compressor |
| Country of Origin | Made in India |
| Type: | Three-component system (resin, hardener, and filler) |
| Consistency: | Flowable, high-viscosity liquid grout |
View Complete details
Product Brochure
| Packaging Size | 5 Kg |
| Usage/Application | Construction |
| Type | Compressor |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Grade Standard | Technical Grade |
| Packaging Size | 5 Kg |
| Usage/Application | Construction |
| Physical form | Powder |
| Packaging Type | Packet |
| Purity % | 99% |
| Type | Compressor |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Brand | Weber |
| Color | Grey |
| Number of Components | 2-Part |
| Features | Stain Resistant |
| Packaging Type | Bag |
| Joint Width | 1-12 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Weight | 5 kg |
| Packaging Size | 20 kg |
View Complete details
| Packaging Size | 5 Kg |
| Usage/Application | Construction |
| Type | Compressor |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details