Pune, Maharashtra
GST No. 27ABAFA7263J1ZC
Call 08047528670 78% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Application Area | Cracks & Joints |
| Packaging Size | 30KG |
| Packaging Type | Bag |
| Appearance | Grey powder. |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Application Area | Roofs & Terrace |
| Packaging Size | 245kg drum |
| Appearance | Light to dark reddish brown liquid |
| Category | Waterproofing Admixture |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Application Area | concrete admixture |
| Packaging Size | 245kg drum |
| Appearance | Light to dark reddish brown liquid |
| Category | Waterproofing Admixture |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Application Area | Admixture |
| Packaging Size | 245kg |
| Appearance | Light to dark reddish brown liquid |
| Category | Waterproofing Admixture |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Application Area | Admixture |
| Packaging Size | 245kg drum |
| Appearance | Light to dark brown liquid |
| Category | Waterproofing Admixture |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details